Cariere

DENTISTPOPESCU promovează servicii de medicină dentară la cele mai înalte standarde!

VREI SĂ FACI PARTE DIN ECHIPA DENTISTPOPESCU?

Job-Offer-350x287

Dacă ai experienţa necesară şi vrei să faci parte dintr-o echipă dinamică,  să lucrezi într-o clinică ultra-modernă, cu materiale şi  condiţii la nivel occidental, trimite-ne CV-ul mai jos:

Clinica stomatologica DENTISTPOPESCU oferă oportunitatea unui nou job atat pentru fete, cat si pentru baieti, important în companie, dedicat în totalitate pacientului-Front Desk Officer.

Atribuții:

-Gestionează corect pentru pacient progrămările către specialiști în funcție de necesitățile terapeutice -ținând legatura permanentă cu toți medicii implicați în cazul mai sus menționat.
-Responsabil cu cererile directe ale pacienților în legatură cu planurile de tratament și cu urmărirea programărilor acestora.
-Oferă materiale educaționale pentru pacienți.
-Procesează răspunsul companiei la cererile pacienților.
-Oferă, procesează, urmărește și reglează situația financiară a pacienților.
-Realizeaza si urmărește programările pacienților.
-Urmărește și procesează datele medicale ale pacienților.
-Oferă suport administrativ medicilor și pacienților.

Abilități:
-Abilitati de comunicare excelente verbale și scriptice.
-Organizatorice și analitice.
-Demonstrează sensibilitate față de confortul pacientului.
-Atenție la detalii.

-Multi-tasking.

Cerințe:
-Limba engleză.
-Studii superioare.
-Experientă în relația cu publicul reprezinta un avantaj.
-Cunoștinte Software și Internet uzuale – mail, documents Word, Excell, PowerPoint.

Beneficii:
Mediu de lucru stimulativ alături de o echipă tânără și profesionistă.
Posibilitatea dezvoltării unei cariere într-un domeniu dinamic și de actualitate.
Pachet salarial atractiv (salariu fix + sistem de bonusare în funcție de performanțe).

Numele (obligatoriu)

Adresa de email (obligatoriu)

Atasare CV

Mesaj